TRIMI I MIRË ME SHOKË SHUMË

  Kinoteka

Trimi i mirë me shokë shumë

Viti:
1961

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
Sulejman Pitarka

Muzika:

Aktorë:
● Loro Kovaçi
● Besim Lëvonja
● Margarita Xhepa
● Ndrek Luca
● Sulejman Pitarka

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "TRIMI I MIRË ME SHOKË SHUMË":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/trimi-i-mir%c3%ab-me-shok%c3%ab-shum%c3%ab
"TRIMI I MIRË ME SHOKË SHUMË," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018