UDHA E GJATË

  Kinoteka

Udha e gjatë

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Lec Shllaku

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UDHA E GJATË":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/udha-e-gjat%c3%ab
"UDHA E GJATË," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018