UNË

  Kinoteka

Unë

Viti:
1988

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Robert Qafëzezi

Producent:

Skenari:
Robert Qafëzezi

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UNË":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/un%c3%ab
"UNË," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018