UNË JAM ISMAIL QEMALI

  Kinoteka

Unë jam Ismail Qemali

Viti:
1997

Zhanri:

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UNË JAM ISMAIL QEMALI":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/un%c3%ab-jam-ismail-qemali
"UNË JAM ISMAIL QEMALI," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018