VËRSHIME PRANVERORE

  Kinoteka

Vërshime pranverore

Viti:
1978

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Zef Bushati

Producent:

Skenari:
Bashkim Hoxha

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VËRSHIME PRANVERORE":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/v%c3%abrshime-pranverore
"VËRSHIME PRANVERORE," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018