VAJZA PA PRIKË

  Kinoteka

Vajza pa prikë

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:
● Marta Burda
● Stavri Shkurti
● Todi Thanasi

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VAJZA PA PRIKË":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vajza-pa-prik%c3%ab
"VAJZA PA PRIKË," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018