VATH NË VESH

  Kinoteka

Vath në vesh

Viti:
1981

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Bujar Kapexhiu

Producent:

Skenari:
Kiço Blushi

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VATH NË VESH":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vath-n%c3%ab-vesh
"VATH NË VESH," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018