VDEKJA DHE VIRGJËRESHA

  Kinoteka

Vdekja dhe virgjëresha

Viti:
2001

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
Dorfman

Muzika:

Aktorë:
● Ndriçim Xhepa

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VDEKJA DHE VIRGJËRESHA":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vdekja-dhe-virgj%c3%abresha
"VDEKJA DHE VIRGJËRESHA," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018