VELLOJA E BARDHË

  Kinoteka

Velloja e bardhë

Viti:
2008

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Marko Bitraku

Producent:

Skenari:
Odise Plaku

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VELLOJA E BARDHË":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/velloja-e-bardh%c3%ab
"VELLOJA E BARDHË," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018