VEZA E RRALLË

  Kinoteka

Veza e rrallë

Viti:
1988

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Jani Zhonga, Stefan Taçi

Producent:

Skenari:
Stefan Taçi

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VEZA E RRALLË":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/veza-e-rrall%c3%ab
"VEZA E RRALLË," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018