VIZATIM PËR NJË ZOG

  Kinoteka

Vizatim për një zog

Viti:
1989

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Mithat Fagu

Producent:

Skenari:
Vllasova Musta

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VIZATIM PËR NJË ZOG":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vizatim-p%c3%abr-nj%c3%ab-zog
"VIZATIM PËR NJË ZOG," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018