VJESHTË ME STUHI

  Kinoteka

Vjeshtë me stuhi

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:
● Ferdinand Radi

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VJESHTË ME STUHI":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vjesht%c3%ab-me-stuhi
"VJESHTË ME STUHI," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018