YLLI I DRITËS

  Kinoteka

Ylli i dritës

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "YLLI I DRITËS":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/ylli-i-drit%c3%abs
"YLLI I DRITËS," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018