ZËRI I AMERIKËS

  Kinoteka

Zëri i Amerikës

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Pandi Stillu

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:
● Drita Agolli

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZËRI I AMERIKËS":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/z%c3%abri-i-amerik%c3%abs
"ZËRI I AMERIKËS," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018