ZËRI I GJAKUT, ZËRI I TOKËS

  Kinoteka

Zëri i gjakut, zëri i tokës

Viti:
1985

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Boris Ikonomi, Artur Dauti

Producent:

Skenari:
Luan Rama, Boris Ikonomi

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZËRI I GJAKUT, ZËRI I TOKËS":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/z%c3%abri-i-gjakut-z%c3%abri-i-tok%c3%abs
"ZËRI I GJAKUT, ZËRI I TOKËS," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018