ZEMËR QENI DHE BESË UJKU

  Kinoteka

Zemër qeni dhe besë ujku

Viti:

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Kujtim Gjonaj

Producent:
Kujtim Gjonaj

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZEMËR QENI DHE BESË UJKU":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/zem%c3%abr-qeni-dhe-bes%c3%ab-ujku
"ZEMËR QENI DHE BESË UJKU," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018