ZGJIDH E MERR, O VAJZËN O KOMUNËN

  Kinoteka

Zgjidh e merr, o vajzën o komunën

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZGJIDH E MERR, O VAJZËN O KOMUNËN":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/zgjidh-e-merr-o-vajz%c3%abn-o-komun%c3%abn
"ZGJIDH E MERR, O VAJZËN O KOMUNËN," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018