ZOGU PUSHBARDHË VI

  Kinoteka

Zogu pushbardhë VI

Viti:
1986

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Vlash Droboniku

Producent:

Skenari:
Kristaq Mitro

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZOGU PUSHBARDHË VI":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/zogu-pushbardh%c3%ab-vi
"ZOGU PUSHBARDHË VI," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018