Akrepi i rëndomtë

  Kafshë


Akrepi i rëndomtë

EMRI LATINISHT

Buthus occitanus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ „Buthus occitanus“ von Álvaro Rodríguez Alberich – originally posted to Flickr as Buthus occitanus. Lizenziert unter CC BY-SA 2.0 über Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Buthus_occitanus.jpg#/media/File:Buthus_occitanus.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Akrepi i rëndomtë":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/akrepi-i-r%c3%abndomt%c3%ab
"Akrepi i rëndomtë," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018