Anemonia hermite

  Kafshë


Anemonia hermite

EMRI LATINISHT

Calliactis parasitica

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ By Fernando Herranz Martín [GPL (http://www.gnu.org/licenses/gpl.html)], via Wikimedia Commons


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Anemonia hermite":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/anemonia-hermite
"Anemonia hermite," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018