Ashidie me lytha

  Kafshë


Ashidie me lytha

EMRI LATINISHT

Phallusia mamillata

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ By Massimiliano DE MARTINO – MondoMarino.net, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4231518


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Ashidie me lytha":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/ashidie-me-lytha
"Ashidie me lytha," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018