Brushtulli

  Bimë


Brushtulli

EMRI LATINISHT
Calluna vulgaris

Emërtime të tjera

Burime, referenca dhe shënime:
Bimët
Fotografia
✤ Calluna vulgaris 001 by Willow – Own work. Licensed under CC BY 2.5 via Wikimedia Commons – https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Calluna_vulgaris_001.jpg#/media/File:Calluna_vulgaris_001.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Brushtulli":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/brushtulli
"Brushtulli," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018