Burdullaku

  Kafshë


Burdullaku

EMRI LATINISHT

Gobius bucchichi

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Gobius bucchichi Croatia by Roberto Pillon – http://www.fishbase.org/Photos/ThumbnailsSummary.php?ID=46334#. Licensed under CC BY 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Gobius_bucchichi_Croatia.jpg#/media/File:Gobius_bucchichi_Croatia.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Burdullaku":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/burdullaku
"Burdullaku," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018