Dredhuesi alpin

  Kafshë


Dredhuesi alpin

EMRI LATINISHT

Prunella collaris

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Alpenbraunelle. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alpenbraunelle.jpg#/media/File:Alpenbraunelle.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Dredhuesi alpin":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/dredhuesi-alpin
"Dredhuesi alpin," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018