Drenja e malit

  Kafshë


Drenja e malit

EMRI LATINISHT

Anthus spinoletta

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Anthus spinoletta Plateau de Beille, Ariege by Sandra from France – Plateau de beilleUploaded by snowmanradio. Licensed under CC BY 2.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Anthus_spinoletta_Plateau_de_Beille,_Ariege.jpg#/media/File:Anthus_spinoletta_Plateau_de_Beille,_Ariege.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Drenja e malit":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/drenja-e-malit
"Drenja e malit," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018