Flamingo i kuq

  Kafshë


Flamingo i kuq

EMRI LATINISHT

Phoenicopterus ruber

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Celestun 1 by Elelicht – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Celestun_1.JPG#/media/File:Celestun_1.JPG


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Flamingo i kuq":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/flamingo-i-kuq
"Flamingo i kuq," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018