Flutura e pemëve

  Kafshë


Flutura e pemëve

EMRI LATINISHT

Aporia crataegi

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ AporiaCrataegi 2630A by Werner Seiler (User:Centine) – Own work. Licensed under Public Domain via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:AporiaCrataegi_2630A.jpg#/media/File:AporiaCrataegi_2630A.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Flutura e pemëve":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/flutura-e-pem%c3%abve
"Flutura e pemëve," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018