Gërthia akrep-merimangë

  Kafshë


Gërthia akrep-merimangë

EMRI LATINISHT

Inachus dorsettensis

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Inachus dorsettensis by © Hans Hillewaert. Licensed under CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Inachus_dorsettensis.jpg#/media/File:Inachus_dorsettensis.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Gërthia akrep-merimangë":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/g%c3%abrthia-akrep-merimang%c3%ab
"Gërthia akrep-merimangë," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018