Gaforre si pantofle

  Kafshë


Gaforre si pantofle

EMRI LATINISHT

Scyllarus latus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Scyllarides latus by Peterkoelbl – Own work. Licensed under CC BY-SA 2.5 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Scyllarides_latus.jpg#/media/File:Scyllarides_latus.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Gaforre si pantofle":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/gaforre-si-pantofle
"Gaforre si pantofle," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018