Gorgonia e kuqe

  Kafshë


Gorgonia e kuqe

EMRI LATINISHT

Paramuricea clavata

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Paramuricea clavata by Yoruno – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Paramuricea_clavata.jpg#/media/File:Paramuricea_clavata.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Gorgonia e kuqe":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/gorgonia-e-kuqe
"Gorgonia e kuqe," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018