Kanella

  Bimë


Kanella

EMRI LATINISHT
Cinnamomum zeylanicum

Emërtime të tjera

Burime, referenca dhe shënime:
Bimët
Fotografia
✤ Cinnamomum verum leaves by NickCT – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cinnamomum_verum_leaves.JPG#/media/File:Cinnamomum_verum_leaves.JPG


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Kanella":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/kanella
"Kanella," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018