Karkaleci migrues

  Kafshë


Karkaleci migrues

EMRI LATINISHT

Locusta migratoria

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Locusta migratoria qtl1 by Quartl – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Locusta_migratoria_qtl1.jpg#/media/File:Locusta_migratoria_qtl1.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Karkaleci migrues":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/karkaleci-migrues
"Karkaleci migrues," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018