Korali i butë

  Kafshë


Korali i butë

EMRI LATINISHT

Alcyonium palmatum

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Palmatum by Original uploader was Albert Kok at nl.wikipedia(Original text : albert kok) – Originally from nl.wikipedia; description page is/was here.. Licensed under Public Domain via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Palmatum.jpg#/media/File:Palmatum.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Korali i butë":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/korali-i-but%c3%ab
"Korali i butë," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018