Ligaveci rrjetor

  Kafshë


Ligaveci rrjetor

EMRI LATINISHT

Deroceras reticulatum

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Ligaveci rrjetor":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/ligaveci-rrjetor
"Ligaveci rrjetor," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018