Maraqi

  Bimë


Maraqi

EMRI LATINISHT
Anthemis cotula

Emërtime të tjera

Burime, referenca dhe shënime:
Bimët
Fotografia
✤ Anthemis cotula 2 by Banfield – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Anthemis_cotula_2.jpg#/media/File:Anthemis_cotula_2.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Maraqi":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/maraqi
"Maraqi," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018