Miza e ullirit

  Kafshë


Miza e ullirit

EMRI LATINISHT

Dacus oleae

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Fly December 2007-11 by Alvesgaspar – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fly_December_2007-11.jpg#/media/File:Fly_December_2007-11.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Miza e ullirit":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/miza-e-ullirit
"Miza e ullirit," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018