Mizakrep

  Kafshë


Mizakrep

EMRI LATINISHT

Panorpa nuptialis

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Scorpionfly by Clinton & Charles Robertson from Del Rio, Texas & College Station, TX, USA – Scorpionfly. Licensed under CC BY 2.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Scorpionfly.jpg#/media/File:Scorpionfly.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Mizakrep":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/mizakrep
"Mizakrep," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018