Mulliverdha

  Kafshë


Mulliverdha

EMRI LATINISHT

Turdus viscivorus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Turdus viscivorus juv by David Friel – originally posted to Flickr as Mistle Thrush. Licensed under CC BY 2.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Turdus_viscivorus_juv.jpg#/media/File:Turdus_viscivorus_juv.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Mulliverdha":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/mulliverdha
"Mulliverdha," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018