Murroku

  Kafshë


Murroku

EMRI LATINISHT

Centrolophus niger

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=671262


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Murroku":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/murroku
"Murroku," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018