Papalina

  Kafshë


Papalina

EMRI LATINISHT

Sprattus sprattus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Sprattus sprattus by © Hans Hillewaert. Licensed under CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sprattus_sprattus.jpg#/media/File:Sprattus_sprattus.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Papalina":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/papalina
"Papalina," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018