Perla grabitqare

  Kafshë


Perla grabitqare

EMRI LATINISHT

Perla marginata

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Perla marginata T69 by Jerzy Opioła – {Own}j. Licensed under GFDL via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Perla_marginata_T69.jpg#/media/File:Perla_marginata_T69.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Perla grabitqare":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/perla-grabitqare
"Perla grabitqare," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018