Peshk i stolisur

  Kafshë


Peshk i stolisur

EMRI LATINISHT

Thalassoma pavo

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Thalassoma pavo by Anders Finn Jørgensen from Copenhagen, Denmark – Thalassoma pavo. Licensed under CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Thalassoma_pavo.jpg#/media/File:Thalassoma_pavo.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Peshk i stolisur":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/peshk-i-stolisur
"Peshk i stolisur," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018