Peshku bishthollë

  Kafshë


Peshku bishthollë

EMRI LATINISHT

Carapus acus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Carapus acus by Etrusko25 – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Carapus_acus.jpg#/media/File:Carapus_acus.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Peshku bishthollë":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/peshku-bishtholl%c3%ab
"Peshku bishthollë," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018