Pilivesa perandorake

  Kafshë


Pilivesa perandorake

EMRI LATINISHT

Anax imperator

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Anax imperator qtl2 by Quartl – Own work. Licensed under CC BY 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Anax_imperator_qtl2.jpg#/media/File:Anax_imperator_qtl2.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Pilivesa perandorake":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/pilivesa-perandorake
"Pilivesa perandorake," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018