Toni i vogël

  Kafshë


Toni i vogël

EMRI LATINISHT

Euthynnus alletteratus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ By Etrusko25 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia Commons


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Toni i vogël":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/toni-i-vog%c3%abl
"Toni i vogël," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018