Zgalemi i vogël

  Kafshë


Zgalemi i vogël

EMRI LATINISHT

Hydrobates pelagicus

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ European Storm-petrel by Otter – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:European_Storm-petrel.jpg#/media/File:European_Storm-petrel.jpg


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Zgalemi i vogël":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/zgalemi-i-vog%c3%abl
"Zgalemi i vogël," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018