UDHA E FLAMURIT

  Kinoteka

Udha e flamurit

Viti:
1982

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
M.Markaj, Ruzhdi Pulaha

Muzika:

Aktorë:
● Zef Bushati
● Ahmet Pasha

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UDHA E FLAMURIT":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/udha-e-flamurit
"UDHA E FLAMURIT," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018