UN POSTO AL SOLE

  Kinoteka

Un posto al sole

Viti:
2008

Zhanri:

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:
● Edmond Budina

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UN POSTO AL SOLE":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/un-posto-al-sole
"UN POSTO AL SOLE," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018