VAJZA E VERIUT

  Kinoteka

Vajza e veriut

Viti:
1946

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Pandi Stillu

Producent:

Skenari:
K.Pansevskij

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VAJZA E VERIUT":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vajza-e-veriut
"VAJZA E VERIUT," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018