VIZITA E INSPEKTORIT

  Kinoteka

Vizita e inspektorit

Viti:
1980

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Dhimitër Pecani

Producent:

Skenari:
Xh.Pristli

Muzika:

Aktorë:
● Andon Qesari
● Margarita Xhepa
● Yllka Mujo
● Reshat Arbana

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VIZITA E INSPEKTORIT":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vizita-e-inspektorit
"VIZITA E INSPEKTORIT," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018